واکنش بازار خودرو به قیمت‌های جدید خودروسازان

قیمت محصولات دو شرکت خودروساز ایران خودرو و سایپا روز گذشته رشد بیش از ۹ درصدی را تجربه کردند.
واکنش بازار خودرو به قیمت‌های جدید خودروسازان
 
به گزارش سلام نو به نقل از تسنیم، بازار خودرو نسبت به قیمتهای جدید خودروسازان واکنشی نداشته و هنوز قیمت خودروها در بازار تغییر چندانی پیدا نکرده است.
 
بازار خرید و فروش خودرو دیروز اول خردادماه با لیست جدید قیمت محصولات دو شرکت خودروساز ایران خودرو و سایپا روبرو بود به نحوی که تعدادی از محصولات رشد بیش از ۹ درصدی قیمتها را تجربه کردند. به عنوان نمونه خودروهای سمند EF۷ ، پژو پارس، پژو ۲۰۶ تیپ دو، با رشد بیش از ۱۳ درصدی روبرو شده است. در محصولات سایپا نیز این رشد قیمتها تا بیش از ۱۰ درصد بوده است.
 
با این وجود امروز بازار خودرو نسبت به قیمتهای جدید خودروسازان واکنشی نداشته و هنوز قیمت خودروها در بازار تغییر چندانی پیدا نکرده است. البته فروشندگان خودرو معتقدند اگر خودروسازان عرضه قطره چکانی محصولات خود را انجام دهند در بازار راکد خودرو افزایش قیمتها بعید نیست اما در شرایط فعلی بازار متقاضی ندارد و رشد قیمتهای جدید کارخانجات نتوانسته تغییرات چندانی را بوجود بیاورد.
 
امروز در بازار خودرو قیمت سمند ای اف سون ۱۹۹ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ دو ۲۰۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ صندوقدار ۲۴۵ میلیون تومان به فروش می رسد. علاوه بر این ساینا دنده ای ۱۴۳ میلیون تومان، کوئیک دنده ای ۱۵۰ میلیون تومان و تیبا دو ۱۳۰ میلیون تومان و تیبا صندوقدار ۱۲۰ میلیون تومان قیمتگذاری شده است.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید