هشدار شرکت نفت: این لینک اینترنتی را باز نکنید

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره انتشار یک پیوند (لینک) اینترنتی هشدار داد و ضمن تکذیب محتوای آن، از همه خواست تا این آدرس اینترنتی را باز نکنند.
هشدار شرکت نفت: این لینک اینترنتی را باز نکنید
به گزارش اقتصادنويس به نقل از ايسنا، اخیرا در شبکه‌های اجتماعی پیوندی با عنوان هدیه رایگان شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران! در حال انتشار است، که حاوی مطالب و ادعایی کاملا کذب درخصوص فعالیت‌ها و اقدامات این شرکت و با تیتری نامعتبر است و با این روش هموطنان را تشویق به باز کردن این لینک می‌کند.
 
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران ضمن تکذیب عنوان و تمامی محتوای مطلب مورد نظر، اعلام می‌دارد که این شرکت هیچگونه خبر، اطلاعیه و یا پرسشنامه‌ای در این خصوص در هیچکدام از رسانه‌های فعال خود اعم از وب سایت رسمی این شرکت و همچنین شبکه‌های اجتماعی خود در ستاد و مناطق ۳۷گانه صادر نکرده و این مطلب از نظر شرکت ملی پخش فاقد اعتبار بوده و کذب است.
 
بر اساس پیگیری کارشناسان فنی این شرکت، لینک مورد نظر علی رغم تقلبی بودن، به احتمال زیاد حاوی بدافزار اینترنتی بوده و باز کردن و مشاهده آن، احتمال بروز آسیب‌های جدی به گوشی‌های تلفن همراه و سیستم‌های رایانه‌ای را در پی خواهد داشت؛ بنابراین از تمامی هموطنان درخواست می‌شود ضمن پرهیز از مشاهده و مراجعه به اینگونه تبلیغات و مطالب تقلبی، تمامی اخبار معتبر در خصوص شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران را صرفا از طریق وب سایت رسمی این شرکت به آدرس WWW.NIOPDC.IR و شبکه‌های اجتماعی آن به آدرس NIOPDC_CO دنبال کنند.
 
 

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید