سخنگوی صنعت برق: برای جلوگیری از قطع برق خانگی، مجبور به قطع برق صنایع هستیم

سخنگوی صنعت برق کشور گفت: مجبور هستیم برای جلوگیری از قطع برق بخش خانگی به صورت زمانبندی شده، برق بخشی از صنایع را با اطلاع قبلی قطع کنیم.
سخنگوی صنعت برق: برای جلوگیری از قطع برق خانگی، مجبور به قطع برق صنایع هستیم
اقتصادنويس: باشگاه خبرنگاران : سخنگوی صنعت برق کشور گفت: مجبور هستیم برای جلوگیری از قطع برق بخش خانگی به صورت زمانبندی شده، برق بخشی از صنایع را با اطلاع قبلی قطع کنیم.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی رجبی مشهدی با اشاره به گسترش خاموشی‌ها در شهرک‌های صنعتی گفت: برق شهرک‌های صنعتی بر اساس یک تفاهم‌نامه و با اطلاع قبلی قطع می‌شود.
 
وی افزود: قطع برق صنایع و شهرک‌های صنعتی از طریق اطلاع رسانی یا جلساتی که در این خصوص برگزار می‌شود، اطلاع رسانی می‌شود.
 
رجبی مشهدی بیان کرد: اگر در صنایعی بدون هماهنگی قطع برق گزارش شده و موجب آسیب دیدگی به دستگاه‌ها شده، صنایع باید حتما اطلاع رسانی کنند تا به موقع موضوع را پیگیری کنیم.
او در خصوص دریافت خسارت شهرک‌های صنعتی مبنی بر نوسانات برق بیان کرد: طبق جدول زمان بندی شده ما به قطع برق اقدام می‌کنیم، ولی این شهرک‌های صنعتی برای جلوگیری از آسیب باید با شرکت توانیر هماهنگی‌های لازم را داشته باشند.
 
سخنگوی صنعت برق کشور تصریح کرد: صنایعی هم که مواد فاسد شدنی و نیاز مستمر به برق دارند باید به استفاده از ژنراتور اقدام کنند، و اگر صنایعی هم مصرف برق خود را کاهش دهند، از سوی توانیر پاداش به آن‌ها داده می‌شود.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید