جمع و جورترین خودرو اروپایی را بشناسید

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: جمع و جورترین خودرو سیتروئن قرار است به زودی رونمایی شود.
جمع و جورترین خودرو اروپایی را بشناسید

اقتصادنویس: سرویس اشتراک و اجاره اتومبیل PSA، که اکنون به نام Stellantis شناخته می شود، اعلام کرده است که یک وسیله نقلیه جدید از ناوگان اروپایی خود به ایالات متحده می‌آورد. این خودرو مختص واشنگتن دی سی است که سایت Free۲Move برای اولین بار آن را در سال ۲۰۱۸ نشان داد.

اکنون فقط یک تصویر از وسیله نقلیه نشان داده شده است که گویی این خودرو سیتروئن آمی است، یک وسیله نقلیه الکتریکی با دو سرنشین که توسط خودروساز فرانسوی ساخته شده است. سیتروئن آمی که در کارخانه مونتاژ Stellantis در مراکش ساخته شده است، توسط Free۲Move در عملیات اروپایی استفاده شده است.

اکنون که این خودرو چهار چرخ کوچک و قابل ستایش به ایالات متحده می‌آید، قرار است به ناوگان وسایل نقلیه مشترک خودرو و اجاره‌ای این شرکت اضافه شود که در حال حاضر توسط Chevy Cruze و Equinox تولید می شود.

هنوز به طور کامل مشخص نیست سیتروئن آمی به طور رسمی به بازار عرضه شود. وب سایت Free۲Move USA هنوز وسیله نقلیه کوچک را به عنوان یکی از واحدهای خود نشان نمی‌دهد، اما نرخ‌ها در این قسمت ذکر شده است که به شما امکان می‌دهد یک وسیله نقلیه ناوگان Free۲Move را تا هفت روز با ۳۴۹ هزار و ۹۹ دلار یا حدود ۵۰ دلار در روز می توان اجاره کرد.

لازم به ذکر است، هر سفر با استفاده از خدمات Free۲Move، با ۰.۴۵ دلار هزینه اضافه بار در هر کیلومتر است. در حال حاضر،Free۲Move منحصراً در واشنگتن دی سی، پاریس، مادرید و لیسبون فعالیت می‌کند. با این حال، به زودی در پورتلند، اورگان نیز در دسترس خواهد بود.

۲۲۳۲۲۷

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید