تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه

مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در حالی تا ۱۵ مرداد تمدید شد که تاکنون ۱۵ هزار نفر در قالب ۳ طرح بیمه‌ای ثبت نام کردند.
تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه

به گزارش اقتصادنویس، مهلت نام نویسی بیمه تکمیلی ویژه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه کشور تا 15 مرداد ماه جاری تمدید شد.

به منظور بهره مندی آن دسته از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگارانی که تاکنون موفق به ثبت نام و بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی نشده‌اند، مهلت نام نویسی تا 15 مرداد ماه تمدید شد.
براساس قرارداد منعقد شده با شرکت سهامی بیمه رازی امسال برای اولین بار قرارداد بیمه تکمیلی در قالب 3 طرح (امید، آرامش و رفاه) با پوشش‌ها و حـق بیمـه متنوع برقرار شده است و اعضا و افراد تحت تکفل امکان انتخاب یکی از این طرح‌ها را تا پایان قرار داد دارند.

بیش از 15 هزار نفر از خانواده بزرگ فرهنگ، هنر و رسانه کشور در سال جاری برای بهره‌مندی از مزایای بیمه تکمیلی ثبت نام کردند.

امسال با اقدامات ویژه انجام پذیرفته، خدمات قابل ارائه در حوزه درمان از قبیل ارائه اسناد پزشکی، پیگیری و اطلاع از مراحل رسیدگی به پرونده خسارت، همچنین درخواست صدور معرفی نامه به مراکز درمانی بصورت برخط و از طریق پروفایل شخصی اعضای صندوق به ایشان ارائه خواهد شد.
اعضای این صندوق در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در تارنمای صندوق به نشانی www.honarcredit.ir نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام کنند.
قرارداد بیمه تکمیلی برای اعضاء صندوق اعتباری هنر که از این طرح استفاده می‌کنند از تاریخ 96/4/1 لغایت 97/3/31 برقرار می‌باشد. 
متعاقباً کلیه اخبار در خصوص خدمات رسانی، نحوه دریافت خسارت، مراکز تحت پوشش و ... از طریق کانال رسمی تلگرام صندوق به نشانی t.me/honarcreditfund به اطلاع متقاضیان می‌رسد.

منبع/فارس

افزودن نظر جدید