قیمت عیدانه محصولات ایران خودرو و سایپا برای فروش فوق العاده اعلام شد + جدول

قیمت جدید محصولات سایپا و ایران خودرو برای پیش فروش عید فطر اعلام شد.
قیمت عیدانه محصولات ایران خودرو و سایپا برای فروش فوق العاده اعلام شد + جدول

اقتصادنویس: قیمت جدید محصولات ایران خودرو و سایپا برای فروش فوق العاده اعلام شد که براساس آن قیمت محصولات ایران خودرو به این شرح است: پژو پارس تی یو فایو : 79,709,800 تومان، پژو 206 تیپ دو : 71,645,800 تومان، پژو 405 اس ال ایکس : 68,395,800 تومان و رانا : 75,047,900 تومان است.

همچنین قیمت محصولات سایپا؛ تیبا sx رینگ فولادی به قیمت ۵۴ میلیون و ۴۰۰ تومان، تیبا ex رینگ فولادی ۶۰ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان، ساینا sx رینگ فولادی ۶۱ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان، سایپا ۱۵۱ se وانت ۴۸ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و ۱۵۱ آپشنال رینگ آلومینیوم وانت ۶۹ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان است.

به گفته مهدی صادق نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صمت در این طرح 25 هزار خودرو از این دو شرکت عرضه خواهد شد که از ساعت 24 امشب پیش ثبت‌نام آن آغاز خواهد شد و ثبت نام آن از چهارشنبه هفته جاری تا یک هفته ادامه خواهد داشت.

این مسئول ادامه داد: تفاوت این فروش در آن است که سایت برای یک هفته باز خواهد بود و اگر تعداد متقاضیان بیشتر از تعداد خودروها باشد، از مکانیسم قرعه کشی استفاده خواهد شد.

وی با بیان اینکه خریدار خودرو نباید پلاک انتظامی فعال داشته باشد، ادامه داد: دارا بودن گواهینامه رانندگی و سن بالای ۱۸ سال هم برای ثبت‌نام خودرو الزامی است.

براین اساس طرح فروش فوق العاده به روش اعتباری محصولات ایران خودرو از ساعت 8 صبح چهارشنبه مورخ 99/03/07 با شرایط اعلام شده آغاز می گردد و لغایت تاریخ 99/03/14 ادامه دارد

مشتریان می‌توانند از تاریخ 99/03/04 نسبت به پیش‌ ثبت‌نام و احراز هویت و دریافت کلمه عبور اقدام نمایند.
ایلنا

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید