فروش اقساطی پژو 207 دستی به مناسبت دهه کرامت

ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه کرامت ، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران‌خودرو می‌رساند، شرایط فروش اقساطی برخی از محصولات (پژو 207 دستی و رانا) از روز سه شنبه 96/05/10 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست ارائه می‌گردد.
فروش اقساطی پژو 207 دستی به مناسبت دهه کرامت

به گزارش اقتصادنویس، خودرویی که ما با نام پژو ۲۰۷ می‌شناسیم، تا سال ۱۳۹۱ در ایران تولید و سپس به دلیل تشدید تحریم‌ها از سوی پژو تولید آن متوقف شد. خودرویی که این روزها در خیابان و با نام ۲۰۷ می‌بینید نیز در واقع فیس‌لیفت ۲۰۶ و نسخه ایرانیزه شده ۲۰۷ است! اما پژو ۲۰۷ در فرانسه بین سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۴ تولید می‌شد البته در سال ۲۰۱۲ پژو مدل جدیدتری با نام ۲۰۸ ساخت که جایگزین آن شد اما به دلیل درخواست مشتریان تولید ۲۰۷ تا دو سال دیگر ادامه پیدا کرد و نهایتا در ۲۰۱۶ متوقف شد. 

 

اگر شما از علاقه‌مندان این خودرو باشید، حالا در هفته کرامت طبق شرایط فروش جدید این خودرو این فرصت را دارید که نسخه دستی ۲۰۷ را خریداری کنید. شرایط فروش ایران خودرو برای پژو ۲۰۷ به صورت زیر است:

بر اساس اعلام ایران خودرو، قیمت مصوب این خودرو ۴۲ میلیون و ۵۲ هزار و ۷۰۰ تومان است و شرایط فروش اقساطی با موعد تحویل ۳۰ روزه که با حداقل پیش‌پرداخت ۲۱ میلیون تومان و اقساط ۱۲، ۱۹ و ۲۴ ماهه با نرخ سود به ترتیب ۲۰، ۲۱ و ۲۲ درصد به فروش می‌رسد.

توضیحات:

- کلیه شرایط و ضوابط خرید و مدارک لازم در این روش مشابه روش های جاری فروش اعتباری ماه های گذشته است.
- تاریخ چک ها پس از انتخاب شرایط خرید، توسط سیستم فروش و بصورت مکانیزه محاسبه و به مشتری اعلام خواهد شد.
- انتخاب تعداد چک، مدت بازپرداخت، نرخ سود و ... بر عهده مشتری و بر اساس محاسبات مکانیزه سیستم است.
- با انتخاب مدت بازپرداخت کمتر، نرخ سود نیز متناسب با آن کاهش خواهد یافت.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۰ مرداد ۹۶ است.

منبع/جی اس ام

افزودن نظر جدید