صرفه اقتصادی 8.8 میلیارد تومانی با تعمیر اساسی 6 موتور هلی‌کوپتر در داخل

مدیرعامل شرکت هلی‌کوپتری ایران گفت: تعمیر اساسی 6 موتور هلی‌کوپتر توسط متخصصان داخلی بدون نیاز به خارجی‌ها انجام دادیم که 8.8 میلیارد تومان صرفه اقتصادی داشت.
صرفه اقتصادی 8.8 میلیارد تومانی با تعمیر اساسی 6 موتور هلی‌کوپتر در داخل
 
اقتصادنويس: به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، سهیل قیاسی امروز در مراسم رونمایی از 6 موتور و هلی‌کوپترهای اورهال شده توسط متخصصان داخلی در شرکت هلی‌کوپتری ایران اظهار داشت: طبق تأکیدات مقام معظم رهبری جوان‌گرایی در این شرکت در اولویت قرار گرفته است و ما دو برنامه کوتاه‌مدت و بلندمدت طی هماهنگی با رئیس سازمان هواپیمایی برنامه‌ریزی کرده‌ایم.
 
وی اظهار کرد: هلی‌کوپترهای آلوئیت ما در اورژانس کشور و مسیرهای صعب‌العبور حرکت می‌کند.
 
قیاسی با اشاره به تحریم‌ها گفت: یک عدد قطعه هم به ما نمی‌دهند و دشمنان مانع رشد ما هستند.
 
مدیرعامل شرکت هلی‌کوپتری ایران افزود: کاپیتان زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی به ما تأکید کرد که خط قرمز ایمنی است ما هم با بازرسان سازمان هواپیمایی هماهنگ کردیم و یک موتور را اورهال کردیم و نهایتا توانستیم مجوز تعمیرات سنگین موتور هلی‌کوپتر را بگیریم و 6 دستگاه موتور آلوئیت را اورهال کردیم که هر کدام 1500 ساعت به توان ما اضافه کرد که 8 میلیارد و 800 میلیون تومان این 6 موتور صرفه اقتصادی برای ما داشت.
 
وی افزود: همچنین در حال تعمیر 20 موتور دیگر هستیم که آن هم 1.12 میلیون دلار برای ما آورده اقتصادی دارد.
 
مدیرعامل شرکت هلی‌کوپتری ایران اظهار داشت: تنها مرکز آموزش خلبان هلی‌کوپتر در ایران هستیم و در یک و نیم سال اخیر 22 دانشجو تحویل داده‌ایم و 12 در حال تحصیل نیز داریم.
 
وی گفت: با مرکز آموزشی دیگری که آموزش از راه دور را بر عهده دارد، توان‌سنجی برای جذب شروع خلبانی کردیم که ارزآوری مناسبی دارد و به زودی به نتیجه می‌رسد.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید