مدیر شعب بانک کشاورزی استان اردبیل

جرایم تسهیلات بخش کشاورزی به شرط تسویه حساب کامل بخشوده می شود

مدیر شعب بانک کشاورزی استان اردبیل گفت: با برنامه ریزی های انجام شده جرایم تسهیلات بخش کشاورزی در این استان به شرط تسویه حساب کامل تا پایان امسال بخشوده می شود.
جرایم تسهیلات بخش کشاورزی به شرط تسویه حساب کامل بخشوده می شود

به گزارش اقتصاد نویس: رضا نوری روز دوشنبه افزود: کشاورزان ، دامداران و تولید کنندگان بخش کشاورزی استان که از شعب این بانک تسهیلات دریافت کرده و اقساط و بدهی معوقه دارند در صورتی که تا پایان سال جاری اقدام به تسویه بدهی خود کنند از امتیار بخشودگی جرایم دیرکرد برخوردار خواهند شد. 
او اظهار کرد: این تصمیم با هماهنگی بانک مرکزی کشور انجام شده و فرصت مغتنمی است تا کشاورزان و دامداران با مراجعه به شعب بانک کشاورزی بدهی و اقساط معوقه خود را تسویه حساب کرده و دست اندرکاران این بانک را در عرصه خدمت رسانی بیشتر به بخش کشاورزی یاری کنند.
وی با قدردانی از مشتریان خوش حساب افزود: این عده از کشاورزان و دامداران همواره مشوق و یاری دهنده زحمتکشان خود در بانک کشاورزی بوده و هستند و ما تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در دولت تدبیر و امید را مدیون لطف این مشتریان می دانیم.
نوری گفت: این بانک با تلاش خود 141 طرح راکد و نیمه فعال در استان را به عرصه تولید و پویایی رسانده و این طرح ها را به صورت فعال در عرصه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل قرار داده است. 
او افزود: این بانک در سال جاری نسبت به سال گذشته 65 درصد افزایش پرداختی تسهیلات به بخش کشاورزی را در کارنامه خود دارد و امیدواریم در سال های آینده نیز بتوانیم بیش از پیش در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی دوش به دوش کشاورزان و دامداران استان خدمتگزار بخش کشاورزی و دامداری استان باشیم. 
منبع: ایرنا 

افزودن نظر جدید