بوگاتی قایق شد!

شرکت سازنده بوگاتی در همکاری با یک شرکت قایق سازی به نام "پالمر جانسون"، ابر قایقی با نام "بوگاتی Niniette ۶۶ " را ارائه کرده است. خودرویی که با الهام از شیرون لوکس ساخته شده است.
بوگاتی قایق شد!

اقتصادنویس: با یک قیمت ۲,۶ میلیون دلاری، بوگاتی شیرون در اختیار قشر خاصی از مرفهین و فوق ثروتمندان قرار می گیرد.  اینک برای طرفداران این زیبا متحرک ، خبر جذاب دیگری در راه است. طرفداران بوگاتی می توانند روی آب نیز یک ورژن مشابه خودروی زمینی خود را در اختیار داشته باشند.

 

 
در زیر عرشه قایق، فضای بزرگی برای نشستن و اتاق های زیبا و راحت با طراحی اصلی بوگاتی را خواهید دید. شومینه و محوطه آتش نیز در فضاهای مربوط به قایق ساخته شده است.

این قایق در ۶۶ دستگاه و با ظاهر شیرون ساخته می شود و حال و هوای واقعی یک شیرون اصل را به مشتریانش ارائه خواهد کرد.


ابرقایق Niniette ۶۶ قدرتش را از یک موتور V۸ " MAN " دریافت می کند که خروجی برابر ۱۲۰۰ اسب بخار دارد. البته این قایق در قدرت، تجمل و رفاه با شیرون رقابت خواهد کرد. در زیر عرشه قایق، فضای بزرگی برای نشستن و اتاق های زیبا و راحت با طراحی اصلی بوگاتی را خواهید دید. شومینه و محوطه آتش نیز در فضاهای مربوط به قایق ساخته شده است.

مدیر طراحی فضای داخلی بوگاتی در این خصوص گفت: طراحی بوگاتی بسیار منحصربه فرد و اصیل است که از آن می توان برای محصولات زیادی بهره برد. هر چند استفاده از این طراحی برای یک قایق بزرگ ویژه به نظر می رسد. قیمت این قایق هنوز اعلام نشده است اما به نظر می رسد با قیمت ۱۰ دستگاه از شیرون برابری کند. 

 

 

 
 
 
بازارنیوز

 

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید